Zateplení podkroví domu

Zateplení podkroví domu

Zateplení stříkanou izolační pěnou Icynene dokonale zaizoluje váš dům, je ideální prozateplení střechy, podlahy, podkroví i stropu.

proto ideální technologií pro dokonalézateplení podkroví a izolace střech.

Podstatnou výhodou je perfektní a těsné přilnutí k podkladům a konstrukcím, které izolační pěna sama a dokonale vyplňuje. Eliminuje tak nedokonalosti, které vznikají při práci s běžnou izolací. Další její výhodou je, že nikdy nesedá a po celou dobu životnosti stavby nemění svůj tvar ani objem. Je pružná, takže na rozdíl od tvrdých pěn nepraská a neodděluje se od konstrukce. Přesto díky otevřené buněčné struktuře dům dýchá a díky svým vlastnostem zamezuje kondenzaci vlhkosti v konstrukcích, čímž zabraňuje vzniku plísní uvnitř konstrukcí a na jejich povrchu. To zaručuje dlouhou životnost a stabilitu nosných konstrukčních prvků.

 

Firma s tradicí

Dokonalé utěsnění

Stálost vlastností

Úspora energie

Zdravé prostředí

Rychlost zateplení

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie.Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkčnost a poskytovat vám tak relevantnější služby.Máte-li v nastavení svého prohlížeče umožněno ukládání cookies do koncového zařízení, vyjadřujete tím souhlas s jejich používáním.
Přijmout