Stříkaná pěnová izolace Icynene aplikovaná firmou KP IZOL Hradec Králové k zateplení domu a budov.

Zateplení stříkanou izolační pěnou

Unikátní řešení v tepelných izolacích 

Stříkaná pěnová izolace vytváří zcela kompaktní vzduchotěsnou izolační vrstvu, bez jakýchkoli spár a netěsností. Na výběr máme několik různých produktů a vždy Vám náš obchodnětechnický zástupce navrhneme nejlepší řešení. Již od roku 2011 používáme  pro naše zákazníky jednoho světového výrobce a tím je Kanadská společnost ICYNENE. Abychom mohly prodávat produkty této společnosti, museli jsem projít jejich vzdělávacím kursem. Aplikátoři každé dva roky absoluvují pracidelnou certifikaci a minimálně dvakrát do roka přijede od společnosti Icynene technik, který nám provede inspekci aplikace na reálné zakázce
Nově od roku 2020 musíme každé čtvrdletí zaslat do Evropské centrály vzorek z aplikace, který je podroben laboratorním testům na fyzikální vlastnosti materilálu. Díky všem těmto krokům můžeme poskytovat prodlouženou záruku 25 let na stálost vlastností pro všechny aplikované produkty ICYNENE.  
 

                                  

Aplikaci většiny produktů  Icynene® lze provádět celoročně. Některé i během zimního období až do teploty -38°C

Pěny Icynene® díky svým vlastnostem zamezuji kondenzaci vlhkosti v konstrukcích, čímž zabraňují vzniku plísní uvnitř konstrukcí a následně na jejich povrchu. To zaručuje dlouhou životnost a stabilitu nosných konstrukčních prvků.

Izolace Icynene® snižuje spotřebu energie na vytápění v zimě až o 70% což je dáno její vzduchotěsností - kompaktní vrstvou, přes kterou teplo neuteče v žádném detailu. V letním období izolace Icynene® naopak nepustí teplo dovnitř. Odpadá tak nutnost pořizování drahé klimatizace.

U rodinných domů provádíme zateplení podkroví, izolace střech, zateplení stěn a stropů i tepelné izolace podlah. Tato izolační pěna je ideální pro tepelné izolace dřevostaveb, nízkoenergetických i pasivních domů. Rovněž máme hojné zkušenosti se zateplením průmyslových hal, objektů pro podnikání i bytových domů.

foukaná izolace Icynene
foukaná izolace Icynene
auto na foukanou izolaci
auto na foukanou izolaci
izolace podkroví domu
izolace podkroví domu


Firma s tradicí

Dokonalé utěsnění

Stálost vlastností

Úspora energie

Zdravé prostředí

Rychlost zateplení

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie.Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkčnost a poskytovat vám tak relevantnější služby.Máte-li v nastavení svého prohlížeče umožněno ukládání cookies do koncového zařízení, vyjadřujete tím souhlas s jejich používáním.
Přijmout